Українська продукція на Берлінській виставці

З 5 по 7 лютого у берлінському виставковому центрі Messe Berlin проходила велика міжнародна виставка FRUIT LOGISTICA. Українська компанія «Західний Рітейл», яка уже другий рік поспіль бере участь у німецькій експозиції, також презентувала свою продукцію світовим експертам.

FRUIT LOGISTICA - високоефективний міжнародний ярмарок орієнтований на конкретну цільову аудиторію – виробників овочів і фруктів, гуртових та роздрібних продавців, імпортерів та експортерів, компанії, що займаються упаковкою, технологіями обробки, зберігання та транспортування плодоовочевої продукції. Також значна частина експозицій присвячена know-how та технічним навичкам ефективної логістики та утилізації відходів. Більше 2 400 експонатів з 84 країн світу представляли весь діапазон світової індустрії свіжих овочів і фруктів. Серед них і ТОВ «Західний Рітейл» мало чудову нагоду запропонувати європейському ринку кісточковий та безкісточковий кавун, диню сорту Piel De Sapo, різні сорти яблук та перцю урожаю 2014 року, що з турботою вирощуються на наших щедрих полях екологічно чистого регіону Закарпаття біля підніжжя Чорної гори. Наша компанія вже встигла зарекомендувати себе тим, що гарантує покупцям високоякісну продукцію торгової марки «ЗакарпатПродукт», яка стала уже добре впізнаваною серед українських споживачів, та високі стандарти обслуговування.

Завдяки участі у виставці FRUIT LOCISTICA представникам ТОВ «Західний Рітейл» вдалося налагодити контакти з імпортерами з Угорщини, Польщі, Чехії, Румунії, Нідерландів, Німеччини, Болгарії, Італії та країн Прибалтики. Найперше продукція зацікавила європейських дистриб’юторів, роздрібні мережі та закупівельників якісною, сертифікованою, охолодженою продукцією.

«З одного боку, участь у виставці відкриває для нас можливості виходу на новий рівень – європейський ринок, з іншого, - спонукає до модернізації та вдосконалення процесів вирощування, обробки та передпродажної підготовки нашої продукції, до дотримання європейських стандартів якості. Для нас FRUIT LOCISTICA – це місце зустрічі з нашими давніми надійними партнерами, нагода обговорити нові умови контрактів та взаємовигідної співпраці на майбутнє, можливість зав’язати нові ділові контакти, знайти нових клієнтів та ознайомитися з новими світовими технологіями, запросити на зустріч та особисто познайомитися з тими іноземними компаніями, які становлять для нас особливий інтерес, обмінятися власним досвідом та запозичити уже випробувані технології та напрацьовані світові методики», - сказав керівник проектів ТОВ «Західний Рітейл» Федір Рибалко

ТОВ «Західний Рітейл» має намір продовжувати участь у виставках-ярмарках FRUIT LOGISTICA та розширювати експорт своєї продукції на ринки країн Європейського Союзу.